Wilt u graag een advocaat in schakelen voor juridisch advies in Roosendaal of omstreken? Maak dan kennis met Advocatenkantoor Van Beers. Het is natuurlijk mogelijk dat u plotseling in een situatie terechtkomt, waarvoor u een advocaat moet inschakelen. Hierbij kunt u denken aan slepende echtscheidingsprocedures, waar u, maar ook uw ex-partner niet op zitten te wachten. Of misschien word er een korting toegepast op uw UWV-uitkering en deze is onterecht. Dit zijn twee gevallen waarom u een advocaat zou willen inschakelen. Advocatenkantoor Van Beers in Roosendaal is de partij die u kan voorzien van juridisch advies bij verschillende zaken die met de rechtsgang te maken hebben.

Gespecialiseerd in het geven van juridisch advies

Bij dit advocatenkantoor in Roosendaal is Mr. B.P.A. van Beers sinds 2001 werkzaam als advocaat. Deze advocaat heeft een specialisme in diverse rechtsgebieden. U kunt bij dit kantoor in onder andere terecht voor:

  • Strafbare feiten;
  • Familiezaken;
  • Geschillen met andere partijen;
  • Zaken met betrekking tot instanties.

De dienstverlening van dit kantoor is zowel voor particuliere als mensen werkzaam in de zakelijke markt. Ook voor door de overheid gesubsidieerde rechtsbijstand, oftewel pro-deo kunt u voor juridisch advies bij dit advocatenkantoor in Roosendaal terecht.

Schakel een advocaat van dit kantoor in

Bent u op zoek naar een advocaat in Roosendaal? Ontdek dan de werkwijze van dit kantoor. Deze kenmerkt zich namelijk door deskundig en voortvarend optreden en dat tegen scherpe tarieven. Zit u in een lastige situatie en wilt u juridisch advies ontvangen? Of heeft u een andere reden waarom u een advocaat wilt inschakelen? U kunt dan binnen lopen bij Advocatenkantoor Van Beers in Roosendaal of u kunt een afspraak maken voor een oriënterend gesprek met Mr. B.P.A. van Beers. Dit gesprek is kosteloos. Wilt u graag verder informatie ontvangen? Dan is het raadzaam op de website van dit kantoor te bezoeken. Hier kunt u meer lezen over de verschillende rechtsgebieden van dit advocatenkantoor.